Aktualności

Turniej Dni Czerwieńska 2019

W dniach 18-19 maja rozegraliśmy kolejny Turniej tenisowy o Puchar Dni Czerwieńska. Zgłosili się zawodnicy we wszystkich planowanych kategoriach. W kategorii junior w meczu finałowym zwyciężył Mateusz Wziętek, który pokonał Mateusza Olczaka 6:4, 6:2. W kategorii kobiet Sylwia Hejduk pokonała Agatę Czarkowską 4:6, 6:0; 10:4. W kategorii mężczyzn Piotr Krzyżanowski pokonał Mirosława Kiełba 6:1, 5:7, 10:5.

Po raz pierwszy Organizator, Czerwieńskie Stowarzyszenie Tenisowe, ufundowało oprócz pucharów również nagrody rzeczowe dla finalistów w każdej kategorii. I tradycyjnie wszyscy zawodnicy, jak również kibice mogli korzystać i korzystali z zimnych i ciepłych napojów oraz kiełbasy z grilla.

Wszystkich chętnych zapraszamy na przyszły rok. A teraz – zapraszamy do Galerii na przegląd zdjęć z tego wydarzenia.

Turniej Dni Czerwieńska 2019

Gorąco zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa ziemnego na kolejną już edycję Turnieju Tenisa Ziemnego w ramach obchodów Dni Czerwieńska. Planowane jest rozegranie Turnieju w trzech kategoriach: junior, kobiet i mężczyzn.

Zapisy w sobotę 18 maja 2019 od godz. 8:30. Losowanie drabinki o godz. 9:00. W sobotę rozgrywamy mecze do wyłonienia półfinalistów, a w niedzielę półfinały i finały. Przewidywana godz. zakończenia imprezy 14:00 w niedzielę 19 maja 2019 r.

Udział w tym turnieju dla wszystkich jest bezpłatny. W tym roku dla zwycięzców, oprócz pucharów, przewidujemy nagrody rzeczowe.

A  wszystkich, tak zawodników, jak i kibiców, zapraszamy na kiełbaskę z grilla.

Korty ziemne gotowe do gry

W dniu dzisiejszym, jako ostatni element, zostały zawieszone siatki na kortach ziemnych.

A to oznacza, że już można z nich aktywnie korzystać. Zapraszam do gier towarzyskich. Rezerwacja – przez system na naszej stronie.

Proszę zwracać uwagę, który kort rezerwujemy.