Aktualności

XI Turniej o Puchar Prezesa CPN EKOSERWIS zakończony

W sobotę,

14-09-2019 roku, rozegraliśmy kolejną, 11., edycję Turnieju tenisowego o Puchar Prezesa CPN EKOSERWIS Sp. z o.o., Pana Krzysztofa Wasylkowskiego.

Tradycyjnie, dzięki zaangażowaniu firmy sponsora, mogliśmy nie tylko rozegrać turniej, ale też przyjemnie spędzić dzień korzystając z aktywności fizycznej, a w chwilach między meczami posilić się kiełbaską z grilla.W tym roku zwycięzca Turnieju, oprócz pucharu, otrzymał zestaw produktów firmy sponsora oraz voucher do sklepu jubilerskiego Tołoczko Zegarki&Biżuteria

W tym roku po zaciętym meczu finałowym Tomasz Pietryka pokonał 2-1 Bogdana Matysika.

Szkółka tenisowa – wznowienie zajęć po wakacjach

Miło nam poinformować, że począwszy od 07 września 2019 wznawiamy zajęcia szkółki tenisowej na kortach ziemnych.

Zajęcia odbywać się będą według zasad ustalonych na początku roku.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt z Panią trener – Renatą Skrzypczyńską lub z osobami z Zarządu.

Turniej Dni Czerwieńska 2019

W dniach 18-19 maja rozegraliśmy kolejny Turniej tenisowy o Puchar Dni Czerwieńska. Zgłosili się zawodnicy we wszystkich planowanych kategoriach. W kategorii junior w meczu finałowym zwyciężył Mateusz Wziętek, który pokonał Mateusza Olczaka 6:4, 6:2. W kategorii kobiet Sylwia Hejduk pokonała Agatę Czarkowską 4:6, 6:0; 10:4. W kategorii mężczyzn Piotr Krzyżanowski pokonał Mirosława Kiełba 6:1, 5:7, 10:5.

Po raz pierwszy Organizator, Czerwieńskie Stowarzyszenie Tenisowe, ufundowało oprócz pucharów również nagrody rzeczowe dla finalistów w każdej kategorii. I tradycyjnie wszyscy zawodnicy, jak również kibice mogli korzystać i korzystali z zimnych i ciepłych napojów oraz kiełbasy z grilla.

Wszystkich chętnych zapraszamy na przyszły rok. A teraz – zapraszamy do Galerii na przegląd zdjęć z tego wydarzenia.